• "Dermatologia estetyczna jest zupełnie bezpieczna"

  - dr. A. Rabczyńska

   
 • "Zabieg powiększenia ust spełnił moje oczekiwania"

  - Małgorzata Świerczek

   
 • "Polecam Klinikę Murano w Warszawie!"

  Weronika B.

   
 • "Medycyna estetyczna stoi na wysokim poziomie"

  - dr n. med. P. Waglewski

   
 • "Po zabiegu karboksyterapii znów czuję się piękna"

  - Agnieszka S.

   
 

Szklana skóra w klinice skórnej

Szklana skóra, to nowa ulubiona rzecz z Korei, o której wszyscy mówią: gładka, świecąca, odbijająca światło i czysta, ale nie tak łatwa do osiągnięcia. Jeśli masz nadzieję, że twoja tuba złuszczająca w domu pomoże ci uzyskać ten wygląd, to przepraszamy, że pękła twoja bańka, potrzeba dużo więcej pracy, aby wyglądać jak bogini rosy, ale w The Cosmetic Skin Clinic twoja lokalna klinika skóry, możemy pomóc ci się tam dostać z szeregiem różnych zabiegów w zależności od potrzeb. Lasery Jeśli chcesz uzyskać ostateczną rosę, to czas na odnowienie skóry, lata uszkodzeń spowodowanych przez słońce, trądzik hormonalny, blizny, teksturę i starzenie się, wszystko to wpływa na jej świetlistość.

Wznawiając skórę, usuwasz tępą warstwę, która została uszkodzona przez lata, aby odsłonić pod nią gładką, podobną do dziecięcej skórę, która jest łatwiejsza w utrzymaniu atrakcyjnego blasku. Następujące zabiegi laserowe są oferowane w Twojej klinice skórnej. Smartxide Dot CO2 Laser - jeden z najmocniejszych laserów na rynku do odmładzania skóry jest tak bezpieczny, że może być stosowany do odnowy nawet najbardziej delikatnych obszarów twarzy, szyi i rąk.

Rezultaty można zauważyć niemal natychmiast, choć czasami wymagane są dwa zabiegi, a ich poprawa następuje w ciągu 3-6 miesięcy po zabiegu, ponieważ laser stymuluje również produkcję kolagenu. Tixel - zabiegi mogą być dostosowane do każdego z osobna, bez przestojów i efektów ubocznych i osiągają znakomite rezultaty, lecząc szereg stanów chorobowych, takich jak duże pory, zmarszczki, plamy starcze i blizny, wykorzystując czyste ciepło, aby zachęcić skórę do samodzielnej regeneracji. Efekt jest podobny do działania lasera CO2, ale przy znacznie mniejszym bólu.

Wstrzyknięcia igłowe - takie jak zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego (HA), takie jak Profhilo, mogą poprawić jędrność i świetlistość skóry, zapewniając jej większe nawilżenie, a tym samym poprawiając jej kondycję, utrwalając suchość, a także jej naturalną elastyczność. Mikro-igłowanie - za pomocą prawdziwego dermarollera, ręcznego urządzenia pokrytego maleńkimi igłami, które jest przewracane przez skórę, możemy leczyć wszystkie efekty zewnętrzne, które powodują matowienie i nierówności skóry, a także stymulować głębiej w głąb powierzchni skóry, aby zwiększyć produkcję nowego kolagenu. Dzięki INTRAcelowi łączymy mikroigłowanie z zabiegiem o częstotliwości radiowej jako ostateczny środek odmładzający skórę. Light IPL Photo Rejuvenation - wykorzystuje światło zamiast lasera, aby delikatniej leczyć uszkodzoną skórę, a także stymulować produkcję kolagenu pod powierzchnią skóry.

Zabieg ten jest bezbolesny i bezpieczny dla wrażliwych pacjentów, którzy chcą mieć świeższy wygląd skóry.