• "Dermatologia estetyczna jest zupełnie bezpieczna"

  - dr. A. Rabczyńska

   
 • "Zabieg powiększenia ust spełnił moje oczekiwania"

  - Małgorzata Świerczek

   
 • "Polecam Klinikę Murano w Warszawie!"

  Weronika B.

   
 • "Medycyna estetyczna stoi na wysokim poziomie"

  - dr n. med. P. Waglewski

   
 • "Po zabiegu karboksyterapii znów czuję się piękna"

  - Agnieszka S.

   
 

Wszystko o powiększaniu ust

powiększanie ust warszawaPowiększanie ust jest w chwili obecnej powszechnie dostępnym zabiegiem. Współczesna medycyna estetyczna stworzyła już w tej kwestii wiele skutecznych rozwiązań, dzięki czemu uzyskanie zadowalających efektów jest tutaj całkiem łatwe Zabiegi korekty oraz powiększania ust polecane są przede wszystkim każdemu, kto nie jest szczególnie zadowolony ze swojego wyglądu i chce nadać swoim ustom lepszy kształt czy sprężystość. Oprócz tego zabiegi takie skutecznie mogą korygować zmarszczki będące wynikiem nadmiernego palenia papierosów lub po prostu procesu starzenia się.

jak powiększyć ustaCzęsto ich wykonywanie jest konieczne, bowiem może to być podyktowane najróżniejszymi zmianami w kształcie ust, wynikającymi z niektórych dolegliwości; zabiegi takie pozwalają również na przywrócenie utraconego wcześniej kolorytu ust. Wybór odpowiedniego zabiegu jest ściśle związany z tym, jak długo po jego wykonaniu pacjentka chce cieszyć się takimi efektami. W czasie wstępnej konsultacji dowiaduje się ona o najważniejszych korzyściach wynikających z konkretnych zabiegów. Bardzo często wybieranym rozwiązaniem są przede wszystkim specjalne preparaty wchłaniające się, których efekty mogą utrzymywać się nawet przez kilka miesięcy. W większości wypadków funkcję takiego preparatu spełnia kwas hialuronowy. Jest on bardzo bezpieczny, bowiem w sposób naturalny występuje w ludzkim organizmie; nie tylko skutecznie wypełnia usta, ale ma również właściwości nawilżające.

sposób na powięszkenie ustZabieg powiększania ust trwa zazwyczaj około 30 min. Przeprowadzający go lekarz najpierw stosuje znieczulenie miejscowe, a następnie wstrzykuje wypełniacz. Przy odpowiednim wykonaniu jest to zupełnie bezbolesne dla pacjentki – jedyne uczucie jakie może temu towarzyszyć to wrażenie rozpierania czy nagłego rozrastania się ust. Co więcej, nie występują tutaj żadne istotne efekty uboczne; w niektórych wypadach przez kilka dni może co prawda utrzymywać się lekka opuchlizna, ale znika ona bardzo szybko. Zabiegi takie są wykonywane przy użyciu w stu procentach bezpiecznych, zatwierdzonych na całym świecie preparatów, zatem nie istnieje tutaj absolutnie żadne zagrożenie dla zdrowia pacjentki. Można jednak wymienić kilka przeciwwskazań: nie powinno się ich wykonywać przede wszystkim w czasie ciąży lub w okresie karmienia piersią. Nie jest to również wskazane dla kobiet z różnego rodzaju opryszczkami czy bliznami na ustach.