• "Dermatologia estetyczna jest zupełnie bezpieczna"

  - dr. A. Rabczyńska

   
 • "Zabieg powiększenia ust spełnił moje oczekiwania"

  - Małgorzata Świerczek

   
 • "Polecam Klinikę Murano w Warszawie!"

  Weronika B.

   
 • "Medycyna estetyczna stoi na wysokim poziomie"

  - dr n. med. P. Waglewski

   
 • "Po zabiegu karboksyterapii znów czuję się piękna"

  - Agnieszka S.

   
 

Chciałabym, żeby udało mi się pozbyć tego uporczywego tłuszczu.

Dla wielu osób istnieją konkretne obszary ciała, w których ciągłe ćwiczenia i zdrowy tryb życia nie przynoszą większych efektów. Obszary te mogą obejmować brzuch, ramiona, nogi i pośladki. Zabieg Emsculpt może pomóc w tych konkretnych obszarach. Warto rozważyć ten zabieg, jeśli chcesz osiągnąć szczuplejsze i bardziej wysportowane ciało, zwłaszcza jeśli same ćwiczenia po prostu nie dają rady. Dlaczego nie zajrzeć na naszą stronę internetową, aby zobaczyć jak możemy pomóc Ci osiągnąć Twoje cele dotyczące Twojego ciała? Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące procesu, które mogą Państwo mieć.

Na czym polega ten zabieg?

Proces Emsculpt jest specjalnie zaprojektowanym zabiegiem mającym na celu budowanie mięśni i jednoczesne spalanie złogów tłuszczu. Zabieg ten jest szczególnie wykorzystywany do budowania i wzmacniania mięśni rdzenia naszych pacjentów. Wielu z naszych pacjentów decyduje się na ten zabieg, aby osiągnąć cel, jakim jest szczuplejsza sylwetka i bardziej wysportowane ciało. W rzeczywistości, duża część naszych pacjentów zgłasza, że czuli się silniejsi po zabiegu. Zabieg ten jest popularnym wyborem wśród naszych pacjentów. Czy jest to zabieg, który możesz rozważyć?

Jaka jest procedura tego zabiegu?

Używamy tylko zatwierdzonych przez FDA praktyk do tego zabiegu, więc nasi pacjenci mogą być pewni, że biorą udział w bezpiecznej praktyce. Nasi lekarze wydadzą Ci plan leczenia, który jest dostosowany do Twoich konkretnych celów. Zabieg ten wykorzystuje energię elektromagnetyczną o wysokiej intensywności, aby dać organizmowi efekt korzyści równoważnych 20.000 przysiadów. Czas trwania zabiegu może zależeć od tego, którą część ciała chcesz poddać zabiegowi. Zazwyczaj do przeprowadzenia tej terapii potrzebne są co najmniej cztery sesje. Proces ten może wymagać powtórzenia, dlatego zalecamy przyjście do kliniki po zabiegu w celu sprawdzenia postępów.

Jakie są korzyści z tej terapii?

Jedną z głównych zalet tego leczenia jest to, że nie jest to proces chirurgiczny, a więc nie ma prawie żadnych przestojów. Pacjenci mogą przyjść do kliniki na leczenie, a następnie kontynuować dzień bez żadnych problemów. Ze względu na charakter tej nieinwazyjnej procedury, nasi pacjenci mogą mieć komfortowe doświadczenie. Inną wspaniałą zaletą tego zabiegu jest to, że może on pomóc złagodzić ból bioder i pleców, jeśli któryś z naszych pacjentów tego doświadcza. Zabieg ten został przetestowany klinicznie i poddany wzajemnej weryfikacji, więc nasi pacjenci mogą mieć spokój ducha podczas poddawania go. Mężczyźni, kobiety i ludzie w różnym wieku mogą uzyskać dostęp do pozytywnych rezultatów poddania się Emsculpt.

Chociaż istnieje wiele korzyści płynących z tej usługi, należy zauważyć, że nie wszyscy nasi pacjenci doświadczają takich samych rezultatów zabiegu. Wyniki mogą zależeć od wieku, wyboru stylu życia i historii medycznej.