• "Dermatologia estetyczna jest zupełnie bezpieczna"

  - dr. A. Rabczyńska

   
 • "Zabieg powiększenia ust spełnił moje oczekiwania"

  - Małgorzata Świerczek

   
 • "Polecam Klinikę Murano w Warszawie!"

  Weronika B.

   
 • "Medycyna estetyczna stoi na wysokim poziomie"

  - dr n. med. P. Waglewski

   
 • "Po zabiegu karboksyterapii znów czuję się piękna"

  - Agnieszka S.

   
 

Co to jest CoolSculpting?

CoolSculpting jest zabiegiem, który rozważa wiele osób. Może warto rozważyć go również. Zabieg ten może pozwolić na ukierunkowanie na konkretne obszary, w których sama dieta i ćwiczenia po prostu nie dają rady. Nie oznacza to, że zabieg ten zastępuje dietę i ćwiczenia, jest on stosowany jako wzmocnienie. Wielu z naszych pacjentów decyduje się na zabiegi w okolicach podbródka, ramion, brzucha, boków i ud. Jeśli zdecydujesz się na ten zabieg, pomożemy Ci kontrolować niechcianą tkankę tłuszczową. Tutaj, w The Cosmetic Skin Clinic, współpracujemy z naszymi pacjentami, aby pomóc im w utrzymaniu ciała w dobrej kondycji. Z dumą oferujemy tę usługę naszym klientom, którzy z kolei są niezwykle zadowoleni z rezultatów. Cieszymy się, że od sześciu lat jesteśmy numerem jeden wśród klinik oferujących tę usługę w Wielkiej Brytanii i Europie Zachodniej i staramy się zapewnić naszym pacjentom jak najlepszy poziom pomocy.

Jakie są korzyści z zabiegu CoolSculpting?

ZabiegCoolSculpting może przynieść wiele korzyści. W The Cosmetic Skin Clinic oferujemy tę usługę, aby przynieść korzyści Tobie i Twojemu ciału. Istnieje wiele korzyści płynących z tej szczególnej procedury. Udowodniono klinicznie, że usługa ta wspomaga utratę tłuszczu. Możesz skorzystać z zabiegu, który ma zero przestojów i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Ludzie mogą iść o ich dni i zadań bezpośrednio po zabiegu. Jest łatwo dostępny w naszej klinice, a pacjenci mogą wykonywać inne zadania, gdy proces ma miejsce. Wiele osób zgłasza, że ta procedura jest bezbolesna, ale należy zauważyć, że każdy jest inny. Otrzymasz zauważalne rezultaty, które będą się zwiększać w miarę upływu czasu. Możemy pomóc z każdą częścią ciała, której chciałbyś poświęcić czas i uwagę, zapewniając, że zabieg jest wszechstronny. CoolSculpting wciąż się rozwija, a specjalne urządzenia są tworzone z myślą o różnych częściach ciała, aby wzmocnić procedurę. Mogą one przynieść jeszcze lepsze rezultaty.

Jak wygląda procedura CoolSculpting?

Jeśli zdecydujesz się dołączyć do nas na CoolSculpting możemy zaoferować Ci bezpłatną konsultację. Pozwoli to naszym praktykom upewnić się, że jesteś idealnym i bezpiecznym pacjentem do zabiegu, a po określeniu Twojej przydatności możemy przystąpić do pracy z zabiegiem. Po podjęciu decyzji, który obszar lub obszary ciała, które chcesz rzeźbić, obszar ten jest umieszczony między dwoma panelami chłodzącymi. Panele te celują w określone komórki i chłodzą je do punktu zamrożenia. Te zamrożone komórki są następnie usuwane przez układ limfatyczny, co pozwala na osiągnięcie pożądanych konturów. Zabieg ten może trwać od trzydziestu do dziewięćdziesięciu minut. Średni czas trwania zabiegu wynosi trzydzieści pięć minut. Po zabiegu lekarz wykona masaż wybranego obszaru, co jeszcze bardziej zwiększy utratę tłuszczu. Zabieg ten został poddany rygorystycznym testom, co daje pewność, że jesteś w bezpiecznych rękach. Profesjonalni terapeuci zapewnią Ci dedykowany zabieg, który przyniesie rezultaty. Należy jednak pamiętać, że różne osoby mogą mieć różne wyniki. Często są one zależne od stylu życia, historii medycznej i diety.