• "Dermatologia estetyczna jest zupełnie bezpieczna"

  - dr. A. Rabczyńska

   
 • "Zabieg powiększenia ust spełnił moje oczekiwania"

  - Małgorzata Świerczek

   
 • "Polecam Klinikę Murano w Warszawie!"

  Weronika B.

   
 • "Medycyna estetyczna stoi na wysokim poziomie"

  - dr n. med. P. Waglewski

   
 • "Po zabiegu karboksyterapii znów czuję się piękna"

  - Agnieszka S.

   
 

Na czym polega zabieg Ultherapy?

Ultherapy to zabieg, który jest rozważany przez wielu naszych pacjentów w The Cosmetic Skin Clinic. Zabieg ten jest niechirurgicznym procesem podnoszenia i napinania skóry, z którego skorzystało wiele osób. Jeśli zdecydujesz się na ten zabieg, możesz być pewna, że Twoja skóra będzie bardziej napięta i lepiej dopasowana. Jeśli masz linie i zmarszczki, które chciałabyś zastąpić jędrniejszą i gładszą skórą, ten zabieg może być właśnie dla Ciebie. Celem tego zabiegu jest wzmocnienie skóry od wewnątrz. Jeśli Twoja skóra ma dobrą strukturę, korzyści płynące z tego zabiegu mogą być widoczne na zewnątrz dzięki zastosowaniu mikroogniskowanych ultradźwięków. Rezultaty tego zabiegu zaczynają być widoczne już po trzech miesiącach. Zalecamy, aby zabieg ten był stosowany jako procedura ciągła. Jeśli zabieg jest powtarzany regularnie, poziom kolagenu w skórze wzrasta do maksimum, co pozwala na uzyskanie świeższego i gładszego wyglądu na dłużej. Zalecamy zabiegi podtrzymujące co rok lub rok do półtora roku w zależności od wieku i czynników związanych ze stylem życia. Powinno to zmaksymalizować efekty zabiegu na Twojej skórze. Wiele osób było zaskoczonych i bardzo zadowolonych z rezultatów zabiegu.

Jakie są korzyści z tego zabiegu?

Ultherapy jest doświadczeniem, które można dostosować do indywidualnych potrzeb i które jest wysoko cenione. Indywidualna natura zabiegu pozwala lekarzowi przypisanemu do Ciebie naprawdę skoncentrować procedurę na konkretnych obszarach, które chciałabyś wzmocnić. Korzystamy wyłącznie z usług specjalistów, którzy naprawdę rozumieją swoje rzemiosło i dlatego mogą zaoferować Ci najlepsze rezultaty. Otrzymaliśmy certyfikat Centre of Excellence i mamy dwóch brytyjskich szkoleniowców, którzy pracują dla The Cosmetic Skin Clinic. Korzystamy wyłącznie z urządzeń medycznych zatwierdzonych przez FDA, co zapewnia optymalne bezpieczeństwo pacjentów podczas wszystkich tych wysoce zaawansowanych zabiegów klasy medycznej. Ze względu na charakter tego zabiegu, który uważany jest za nieinwazyjny, nie ma żadnych przestojów związanych z procedurą. Nasi pacjenci mogą kontynuować dzień po zabiegu bez żadnych problemów. Wiele osób jest pod wrażeniem naturalnie wyglądających rezultatów, jakie daje im ten zabieg. Przy ciągłym stosowaniu tej procedury, możemy przynieść naszym pacjentom długotrwałą poprawę ich ogólnego wyglądu. Czy brzmi to jak coś, co byś chciała?

Jaka jest procedura tego zabiegu?

Ultherapy jest wysoce wyspecjalizowanym zabiegiem, który wykorzystuje mikroogniskowane ultradźwięki do celowania w określone obszary skóry. Należy zauważyć, że chociaż oferujemy ten sam poziom usług dla każdego z naszych pacjentów, nie możemy obiecać dokładnie takich samych wyników u wszystkich. Wyniki tego zabiegu mogą zależeć od stylu życia danej osoby, jej historii medycznej i wieku. Zabieg ten wykorzystuje efekty termiczne do wzmocnienia istniejącego kolagenu w skórze. Ten efekt termiczny stymuluje również produkcję nowego kolagenu. To właśnie stymulacja tego nowego kolagenu wywołuje efekt stopniowego liftingu, który pomaga wygładzić i poprawić wygląd drobnych linii i zmarszczek. Zabieg może trwać od sześćdziesięciu do dziewięćdziesięciu minut. Niektórzy z naszych pacjentów, którzy chcą zmaksymalizować rezultaty, często decydują się na połączenie tego zabiegu z innymi naszymi procedurami. Najczęściej wybierane są wypełniacze skórne i zastrzyki przeciwzmarszczkowe.