• "Dermatologia estetyczna jest zupełnie bezpieczna"

  - dr. A. Rabczyńska

   
 • "Zabieg powiększenia ust spełnił moje oczekiwania"

  - Małgorzata Świerczek

   
 • "Polecam Klinikę Murano w Warszawie!"

  Weronika B.

   
 • "Medycyna estetyczna stoi na wysokim poziomie"

  - dr n. med. P. Waglewski

   
 • "Po zabiegu karboksyterapii znów czuję się piękna"

  - Agnieszka S.

   
 

Na czym polega powiększanie ust?

jak powiększyć ustaW chwili obecnej na zabieg powiększania ust decyduje się całe mnóstwo kobiet. Jest to swego rodzaju znak czasów, bowiem jeszcze stosunkowo niedawno takie rzeczy były utożsamiane raczej ze zbędnymi wydatkami, na które mogą pozwolić sobie jedynie największe gwiazdy muzyki czy filmu. Obecnie pełne, duże usta są praktycznie standardem piękna, zatem trudno byłoby dziwić się temu, że takim zabiegom poddaje się tak wiele osób. Coś takiego spowodowało, że w ostatnich latach nastąpił ogromny wzrost zainteresowania możliwościami współczesnej medycyny pozwalającymi na korygowanie kształtu ust oraz ich powiększanie. Jest to świetna wiadomość, bowiem dzięki temu każda zainteresowana tym pacjentka ma obecnie do wyboru szereg rozwiązań za pomocą których można uzyskać w tej kwestii faktycznie zadowalające efekty.

powiększanie ustZdecydowanie największą popularnością cieszą się obecnie zabiegi wstrzykiwania do ust tak zwanego kwasu hialuronowego. Substancja ta występuje naturalnie w ludzkim organizmie, dzięki czemu jest dla nas w stu procentach bezpieczna; oprócz tego efekty takich zabiegów mogą utrzymywać się nawet przez wiele miesięcy. Jeśli komuś zależy na uzyskaniu trwałych rezultatów, to powinien zdecydować się na specjalny preparat Aquamid, który jest właściwie niemożliwy do usunięcia z ludzkiego organizmu. Samo wykonywanie takich zabiegów jest stosunkowo proste. W większości przypadków stosuje się przy tym znieczulenie miejscowe; czasami potrzebne jest również znieczulenie stomatologiczne o silnym działaniu. Preparat jest wprowadzany do warg za pomocą strzykawki. Jest to zupełnie bezbolesne; w ludzkich wargach istnieje wiele miejsc nadających się do wykonania takiego właśnie nakłucia – wszystko zależy od indywidualnych warunków pacjentki oraz efektów, jakie chce ona uzyskać.

powiększanie ust warszawaPo wprowadzeniu preparatu lekarz powinien wykonać specjalny masaż warg mający na celu równomierne jego rozprowadzenie. Prawidłowo wykonany zabieg w większości przypadków nie powinien trwać dłużej niż 30 minut. Niekiedy mogą pojawiać się tutaj niewielkie efekty uboczne, takie jak obrzęk warg czy sińce, ale zazwyczaj znikają one w ciągu kilku godzin. Po przeprowadzeniu takiego zabiegu przez krótki czas należy szczególnie dbać o swoje usta, przez co wielu ludzi decyduje się wówczas na wzięcie urlopu. Warto unikać wówczas zbyt intensywnego słońca oraz mrozu. Przed przystąpieniem do powiększania ust najlepiej będzie odbyć konsultację z wykwalifikowanym lekarzem. Będzie on w stanie stwierdzić to, czy akurat w naszym przypadku możliwe jest uzyskanie rzeczywiście zadowalających nas efektów – musimy być gotowi na to, że czasami nasze indywidualne warunki fizyczne zwyczajnie nam to uniemożliwią. Zabiegom takim nie powinny poddawać się kobiety w ciąży czy okresie karmienia piersią; zazwyczaj nie wykonuje się ich również w czasie przyjmowania jakichkolwiek leków przeciwzapalnych.