• "Dermatologia estetyczna jest zupełnie bezpieczna"

  - dr. A. Rabczyńska

   
 • "Zabieg powiększenia ust spełnił moje oczekiwania"

  - Małgorzata Świerczek

   
 • "Polecam Klinikę Murano w Warszawie!"

  Weronika B.

   
 • "Medycyna estetyczna stoi na wysokim poziomie"

  - dr n. med. P. Waglewski

   
 • "Po zabiegu karboksyterapii znów czuję się piękna"

  - Agnieszka S.

   
 

Zwalcz górę muffinów za pomocą CoolSculpting

Być może zastanawiasz się i zadajesz sobie pytanie: "Czym dokładnie jest CoolSculpting?". Cóż, CoolSculpting jest niechirurgicznym, medycznym, estetycznym zabiegiem, który koncentruje się na zmianie kształtu i re-konturu części ciała, które chcesz zmienić, zdefiniować na nowo lub re-konturować. Jednym z takich obszarów, o który pyta wielu pacjentów w The Cosmetic Skin Clinic, jest dodatkowy tłuszcz wokół brzucha i bioder. Lub bardziej powszechnie znany jako "muffin top".

Jako klinika CoolSculpting, wykorzystujemy najnowszą niechirurgiczną technologię do zamrażania komórek tłuszczowych w pożądanych miejscach, takich jak góra muffinek wokół brzucha. Zamrożone komórki tłuszczowe są następnie usuwane przez organizm w miarę upływu czasu.

Dla wielu pacjentów dodatkowe kilogramy w okolicach brzucha i bioder mogą być powodem do niepokoju. Mamy wieloletnie doświadczenie jako klinika CoolSculpting, a podczas konsultacji przed zabiegiem wyjaśnimy więcej na temat Twojego indywidualnego planu leczenia. Plan ten będzie unikalny dla Twojego ciała i Twojego stylu życia. Konsultacja w The Cosmetic Skin Clinic będzie również okazją do ustalenia, czy jesteś w stanie poddać się zabiegowi.

Jak długo trwa zabieg CoolSculpting?

Odpowiedź na to pytanie składa się z dwóch części. Po pierwsze, sam proces poddania się zabiegowi CoolSculpting może zająć dosłownie mniej niż godzinę. Jest to oczywiście zależne od tego, jak duży jest obszar poddawany zabiegowi oraz od planu leczenia dostosowanego do potrzeb pacjenta. Po około 8 tygodniach, podczas przeglądu, zostaniesz poinformowany, czy potrzebujesz więcej sesji.

Drugą częścią odpowiedzi jest to, że każdy pacjent jest inny, a jego ciało inaczej reaguje na zabieg CoolSculpting. Po 6 - 8 tygodniach mogą być widoczne oznaki rezultatów zabiegu. Jednak najbardziej widoczne rezultaty można zaobserwować po 12-24 tygodniach, kiedy komórki tłuszczowe powoli wydostają się z organizmu.

Czy CoolSculpting będzie bolesny?

Mieliśmy wielu pacjentów, którzy czytali lub nawet drzemali podczas zabiegu CoolSculpting. Warto zauważyć, że każda osoba ma inną tolerancję na ból lub dyskomfort, ale ogólnie rzecz biorąc, nasi pacjenci radzili sobie dobrze. Procedura ta nie wymaga stosowania leków lub zastrzyków. W większości przypadków jest to bardzo komfortowa procedura.

Mamy wielu szczęśliwych pacjentów, którzy pracowali z nami, którzy byli zachwyceni z ich doświadczenia leczenia. Pacjenci ci napisali recenzje na platformach recenzyjnych takich jak Trustpilot o swoim czasie spędzonym z nami, a nasz wysoki wynik dowodzi, że zabiegi takie jak CoolSculpting są sukcesem dla wielu.

Jeśli nadal obawiasz się dyskomfortu związanego z zabiegiem, możesz być pewien, że postaramy się pomóc Ci się zrelaksować, a my możemy porozmawiać z Tobą na ten temat podczas konsultacji.

Jak mogę się z Tobą skontaktować, aby rozpocząć sesje CoolSculpting?

Kontakt z naszym zespołem Coolsculpting jest prosty. Możesz wypełnić formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą, lub możesz śmiało do nas zadzwonić. Po nawiązaniu kontaktu, będziemy pracować nad zarezerwowaniem dla Ciebie konsultacji. Podczas tej konsultacji usiądziesz z jednym z naszych lekarzy CoolSculpting, który omówi z Tobą Twój indywidualny plan leczenia.