• "Dermatologia estetyczna jest zupełnie bezpieczna"

  - dr. A. Rabczyńska

   
 • "Zabieg powiększenia ust spełnił moje oczekiwania"

  - Małgorzata Świerczek

   
 • "Polecam Klinikę Murano w Warszawie!"

  Weronika B.

   
 • "Medycyna estetyczna stoi na wysokim poziomie"

  - dr n. med. P. Waglewski

   
 • "Po zabiegu karboksyterapii znów czuję się piękna"

  - Agnieszka S.

   
 

Mam zmarszczki i drobne linie, które chciałabym złagodzić.

Dość często ludzie chcieliby poprawić swój wygląd. Wiele osób chciałoby, aby ich skóra wyglądała na gładszą. Może to być związane z obecnością zmarszczek i cienkich linii. W miarę upływu czasu kolagen w skórze ulega zmniejszeniu i nie jest uzupełniany w takim samym stopniu jak w młodości, co może mieć wpływ na wygląd osoby, stąd pojawienie się zmarszczek i linii mimicznych. To właśnie ta redukcja kolagenu może powodować, że nasza skóra traci nieco blasku, który kiedyś posiadała.

Na czym polega ten zabieg?

Ultherapy jest zabiegiem, który wielu pacjentów decyduje się rozważyć. Wiele osób wybiera ten zabieg w celu podniesienia części skóry w sposób niechirurgiczny. Zabieg ten jest wybierany przez pacjentów w celu naprężenia skóry i sprawienia, że wydaje się ona lepiej dopasowana, może być stosowany na obszarach takich jak szyja, podbródek i brwi. Zabieg jest szczególnie skuteczny, ponieważ wzmacnia skórę od wewnątrz. Wiele osób decyduje się na połączenie tego zabiegu z innymi naszymi procesami odmładzającymi. Efekty widoczne są po około 3-6 miesiącach. Zalecamy powtarzanie tego zabiegu co 12-18 miesięcy, aby uzyskać długotrwały efekt na skórze. Może być również łączony z wypełniaczami skórnymi i zastrzykami przeciwzmarszczkowymi w celu zmaksymalizowania rezultatów, pozostawiając obszary poddane zabiegowi wyglądające promiennie, odnowione i młodzieńcze.

Jakie są korzyści z tego zabiegu?

Ultherapy może zapewnić wiele korzyści dla naszych pacjentów. Zabieg ten został wypróbowany i przetestowany na wysokim poziomie, aby zapewnić bezpieczeństwo. Pacjenci mogą być pewni, że są w fachowych rękach podczas zabiegu. Używamy tylko substancji zatwierdzonych przez FDA, aby dodatkowo zapewnić bezpieczeństwo naszym pacjentom. Nasi pacjenci mogą być również spokojni o to, że zabieg ten jest nieinwazyjny. Zabieg ten jest konfigurowalny, co pozwala na dostosowanie go do każdego pacjenta, aby umożliwić osiągnięcie rezultatów. Należy jednak zauważyć, że różni pacjenci będą doświadczać różnych wyników. Wyniki te są zależne od wieku, historii medycznej i stylu życia. Zabieg ten nie wiąże się z żadnymi przestojami, dzięki czemu nasi pacjenci mogą bez problemu kontynuować dzień po zabiegu. Nasi pacjenci są zadowoleni z naturalnie wyglądających rezultatów tego zabiegu, jak również z długotrwałej poprawy, którą można osiągnąć.

Jaka jest procedura tego zabiegu?

Ultherapy stosuje precyzyjną procedurę w celu uzyskania doskonałych rezultatów. Nasi wysoce wyszkoleni profesjonaliści zawsze zapewnią Państwu najwyższy poziom usług podczas pobytu w The Cosmetic Skin Clinic. Zabieg ten wykorzystuje ultradźwięki, aby wpłynąć na wygląd linii i zmarszczek. Ultradźwięki te są mikroogniskowane, co pozwala stosującemu je lekarzowi na precyzyjną kontrolę. Dodatkowo wykorzystuje on efekt termiczny, aby pozytywnie wpłynąć na skórę, a istniejący w skórze kolagen zostaje wzmocniony podczas tego procesu. Dodatkowym plusem jest to, że dzieje się to równolegle z pobudzeniem produkcji nowego kolagenu. Zabieg trwa od godziny do półtorej godziny.

Co powinnam teraz zrobić?

Jeśli uważasz, że ten zabieg mógłby być dla Ciebie, skontaktuj się z kliniką i możemy rozpocząć współpracę. Każdy powinien być szczęśliwy we własnej skórze, a my możemy pomóc Ci to osiągnąć, dlaczego więc nie skontaktować się z nami?