• "Dermatologia estetyczna jest zupełnie bezpieczna"

  - dr. A. Rabczyńska

   
 • "Zabieg powiększenia ust spełnił moje oczekiwania"

  - Małgorzata Świerczek

   
 • "Polecam Klinikę Murano w Warszawie!"

  Weronika B.

   
 • "Medycyna estetyczna stoi na wysokim poziomie"

  - dr n. med. P. Waglewski

   
 • "Po zabiegu karboksyterapii znów czuję się piękna"

  - Agnieszka S.

   
 

Emsculpt: Co to za leczenie?

Emsculpt to zabieg kosmetyczny, który może pomóc osobom pragnącym dokonać korzystnych zmian w swoim ciele. Niektóre części ciała są trudne do utrzymania przy pomocy samych ćwiczeń i diety, a niektóre specyficzne obszary ciała mogą wymagać dodatkowej pomocy dłoni. Zabieg ten może być dokładnie tym, czego szukasz, ponieważ pozwala organizmowi na budowę mięśni i spalanie tłuszczu w tym samym czasie. Zabieg może być stosowany na rękach, nogach, pośladkach i brzuchu i może być stosowany na różnych ludzi, którzy mogą różnić się wiekiem, płcią i pochodzeniem. Głównym celem tego zabiegu jest zbudowanie i wzmocnienie rdzenia, a ludzie decydują się na stosowanie tego zabiegu, aby ich ciało było szczuplejsze i bardziej wysportowane. Wiele osób poinformowało, że stosowanie Emsculpt pomogło im w umocnieniu się w siłowni.

Jakie są korzyści z tego zabiegu?

Emsculpt może przynieść wiele innych korzyści. Jedną z głównych korzyści płynących z tego zabiegu jest to, że nie wymaga on operacji. Zabieg ten jest nieinwazyjny i nie powoduje przestojów po zabiegu. Klienci mogą przyjść na zabieg, a następnie kontynuować go bez żadnych problemów. Stosujemy tylko techniki zatwierdzone przez FDA, więc mogą być Państwo pewni, że ten zabieg jest dla Państwa bezpieczną opcją, podczas gdy został on również przetestowany klinicznie, co dodatkowo poprawia bezpieczeństwo. Praktycy opracują dla Państwa indywidualny plan leczenia, który zostanie specjalnie zaprojektowany, aby umożliwić Państwu osiągnięcie określonych celów. Inne korzyści to również fakt, że ból bioder i pleców może zostać poprawiony dzięki temu zabiegowi. Jak widzisz, ten zabieg oferuje wiele korzyści dla naszych klientów, czy myślisz, że może on przynieść korzyści Tobie?

Jaka jest procedura tego zabiegu?

Jeśli zdecydują się Państwo na wizytę w klinice Emsculpt, będą Państwo na drodze do poprawy budowy ciała. Zabieg ten wykorzystuje skoncentrowaną energię elektromagnetyczną o wysokiej intensywności do rzeźbienia ciała poprzez budowanie mięśni i spalanie tłuszczu. Jest to równowartość 20.000 przysiadów. Czas trwania tego zabiegu różni się w zależności od części ciała, nad którą zdecydujesz się pracować. Zabiegi na pośladki i abs trwają trzydzieści minut. Natomiast zabiegi na ramionach trwają dwadzieścia minut. Protokół zabiegowy to cztery sesje, które odbywają się co 2-3 dni. Należy zauważyć, że wszystkim naszym pacjentom zapewniamy ten sam standard leczenia, ale nie możemy zagwarantować, że wszyscy nasi pacjenci uzyskają takie same wyniki, ponieważ zależy to od Twojego BMI, wieku, kondycji fizycznej, historii choroby i wyboru stylu życia. Po zakończeniu leczenia umówimy się na wizytę przeglądową w celu ustalenia planu leczenia, aby zachować i utrzymać wyniki leczenia.