• "Dermatologia estetyczna jest zupełnie bezpieczna"

  - dr. A. Rabczyńska

   
 • "Zabieg powiększenia ust spełnił moje oczekiwania"

  - Małgorzata Świerczek

   
 • "Polecam Klinikę Murano w Warszawie!"

  Weronika B.

   
 • "Medycyna estetyczna stoi na wysokim poziomie"

  - dr n. med. P. Waglewski

   
 • "Po zabiegu karboksyterapii znów czuję się piękna"

  - Agnieszka S.

   
 

Nowy lifting do brwi z ultraczystą terapią

Ulterapia to opcja leczenia na zamówienie dla tych, którzy potrzebują profilaktycznego lub regeneracyjnego leczenia, które stymuluje i gromadzi kolagen naturalnie w czasie, z długotrwałymi korzyściami.

Podczas gdy wielu z nas chce podnieść swoje brwi, niektórzy z nas obawiają się igieł i inwazyjnych zabiegów. To właśnie w tym kierunku zmierza Ultherapy Brow Lift. W prosty sposób zapewnia naturalny lifting brwi.

Co dzieje się z brwiami z wiekiem?

Nasze brwi zachowują się tak, że oprawiają naszą górną twarz. Jednak z wiekiem, skóra wokół brwi traci swoje strukturalne wsparcie dzięki stopniowej utracie wspierających ją białek i tkanek. Może to powodować, że wraz ze starzeniem się nasze brwi opadają, przez co powieki wyglądają na zmęczone i opadające.

Delikatnie podnosząc brwi, odświeżamy i "otwieramy" zmęczone, zakapturzone oczy, aby uzyskać bardziej odświeżony i atrakcyjny wygląd.

Jak działa ultraczysta terapia w celu poprawy wyglądu brwi?

Ultraterapia wykorzystuje unikalną technologię mikroogniskowanych ultradźwięków, które stymulują i przebudowują kolagen i elastynę na tej samej głębokości, na której pracują chirurdzy. Po stymulacji, te ważne białka strukturalne podniosą powieki z kap turem, nadając brwii odświeżony i młodzieńczy wygląd.

Ultherapy Brow Lift

Ultherapy brwi lift działa w celu podniesienia górnej powieki za pomocą zaawansowanej i całkowicie nieinwazyjnej technologii ultradźwięków. Ta technologia regenerująca wygładza zmarszczki na czole, jednocześnie podnosząc i napinając obwisłą skórę na czole i górnej powiece. Delikatnie podnosi i unosząc górną powiekę z powrotem na miejsce w całkowicie naturalny i niedoceniany sposób.

Zabieg pojedynczego podniesienia brwi wiąże się z całkowitym przestojem. Daje on również znakomite rezultaty, które mogą trwać nawet do 18 miesięcy.