• "Dermatologia estetyczna jest zupełnie bezpieczna"

  - dr. A. Rabczyńska

   
 • "Zabieg powiększenia ust spełnił moje oczekiwania"

  - Małgorzata Świerczek

   
 • "Polecam Klinikę Murano w Warszawie!"

  Weronika B.

   
 • "Medycyna estetyczna stoi na wysokim poziomie"

  - dr n. med. P. Waglewski

   
 • "Po zabiegu karboksyterapii znów czuję się piękna"

  - Agnieszka S.

   
 

RINOPLASTYKA; JAK UZYSKAĆ WYGLĄD GWIAZDY

Rinoplastyka, inaczej nazywana pracą nosa, jest jedną z najbardziej popularnych operacji plastycznych na świecie.

Typowo atrakcyjna twarz polega na zachowaniu równowagi i proporcji. Nos znajdujący się w centrum twarzy sprawia, że jest on szczytem równowagi estetycznej. Rinoplastyka nosa działa na poprawę kształtu, symetrii, a nawet wielkości nosa, dzięki czemu jest on lepiej proporcjonalny do reszty twarzy.

Obecnie istnieje wiele różnych "typów" nosów, oto kilka przykładów.

Nos księżnej

Nos księżnej jest po prostu zainspirowany i nazwany na cześć bliskiego doskonałości nosa księżnej Cambridge, Kate Middleton. Kształt nosa jest prosty i ma 106 stopniową końcówkę nosową, co czyni go nie tylko wizualnie pięknym, ale i matematycznie "idealnym". Ten kształt nosa pasuje zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet.

Nos snuba

Nos snuba jest uważany za atrakcyjny kształt i jest popularnym wyborem do pracy z nosem, zwłaszcza wśród kobiet. Nos jest mały, nachylony do góry, a jego końcówka jest nieco okrągła. nozdrza są widoczne, a mostek nosa jest lekko wklęsły. Powodem, dla którego nos jest bardziej popularny wśród kobiet niż mężczyzn, jest fakt, że jest bardziej kobiecy. Do gwiazd z takim nosem należą Carey Mulligan, Elizabeth Taylor i Grace Kelly.

Rzymski nos

Nos rzymski charakteryzuje się podwyższonym mostem, który jest lekko zakrzywiony lub wygięty. Nos jest często długi, a jego wierzchołek nachylony. Wygląd ten jest zazwyczaj bardziej popularny wśród mężczyzn, ponieważ ma mocny, przecinany kształt. Tom Cruise i Ryan Gosling są świetnymi przykładami tego kształtu nosa, a u kobiet Meryl Streep w innym przypadku.

Grecki nos

Grecki nos jest zazwyczaj prosty z długim eleganckim mostem. Jest on dość podobny do kształtu nosa księżnej, ale końcówka nie jest tak okrągła. Ten kształt nosa jest często spotykany na modelach, a także wielu popularnych osobistości, które sprawiają, że jest pożądany wniosek rhinoplastyki. Dla gwiazdy z tym kształtem nosa, patrzeć nie dalej niż Jennifer Aniston.

Nos gwiazdy

Ten popularny kształt nosa nazywany jest "podkręconym" lub niebiańskim nosem. Tutaj nos ma niewielkie wgniecenie na środku mostu, co powoduje, że czubek jest lekko podwinięty do góry. Ważne jest jednak, aby wgniecenie w moście nie było zbyt duże, na tyle małe, aby stworzyć naturalny łuk w górę. Przykładami gwiazd są Zac Efron, Emma Stone i Emma Watson.